Hakkımızda

Diyetisyen Kübra ATICI Hakkında Her Şey!

Gaziemir Diyetisten Kübra Atıcı, İzmir’de doğdu. İstanbul Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü ayrıca Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun oldu. Üniversite yıllarında İstanbul DR Lütfi Kırdar Devlet Hastanesi, İstanbul M.edipol Mega Hastanesi, İstanbul Beykoz Aile Sağlığı Merkezi, İstanbul Medipol Koşuyolu Hastanesi başta olmak üzere birçok özel hastane, merkez, kurum ve devlet hastanesinde staj ve mesleki gelişimlerini tamamladı.

Aynı zamanda doğru beslenme ve sağlıklı yaşamanın ancak bilimsel bilgilerle olabileceğine inandığı ve doğru bilgilerin ışığının herkesin yaşamına dokunarak daha kaliteli bir yaşama atılan adımlara katkıda bulunabilmek istediği için öğrencilik hayatı boyunca birçok organizasyon, kurs ve sempozyuma katıldı.

Mesleğine bilimin ışığında devam etmek istediği, diyetin klasik listelerden oluşmaması gerektiğine inandığı ve tüketilen besinlerin, bitkilerin, baharatların fonksiyonel olarak kullanılmasına önem verdiği için mesleki araştırmalarını sürdürmektedir.

Mesleki hayatına Teknoloji yeniliklerini de yakından takip ederek devam eden Gaziemir Diyetisyen Kübra ATICI  ofisinde, Andulasyon cihazı ile danışanlarının bölgesel sıkılaşma seansları sayesinde diyet programlarını desteklemektedir.